NOVINKY

NOVINKY

Nové album ROCKOKO

Pokud jsi ještě neposlechl tak 28. října 2022 jsme vydali naše debutové album ROCKOKO.🥳🤩 Deska obsahuje 12 písní a je k dispozici na všech elektronických platformách. Vydání fyzických nosičů je předběžně naplánováno na rok 2023.

SPOTIFY

Poslechni si album na Spotify zde.

TOPFEST

2.7.2022 vystoupíme na slovenském festivalu TOPFEST 2022 vedle největších hvězd československé rockové scény (Lucie, Kabát, Habera a TEAM, Škwor, Peter Nagy atd.). Za tuto příležitost mnohokrát děkujeme lidem ze Skutečné ligy a zejména Lukáši Fouskovi!!! My budeme vystupovat na Runway stage v sobotu 2.7. ve 12:40!!

Metresa na Spotify, Apple music, Amazon atd...

Naší muziku si nyní můžete pustit i na Spotify a dalších platformách!!! odkaz na Spotify najdete ZDE.

Metresa na rádiu Hey!!!

Premiéru a zároveň měsíční rotaci naší písně „Předposlední den“ máme za sebou. Pokud jste nestihli poslechnout, najdete ji na našich sociálních sítích!

Zde je další singl kapely Metresa!!!

Sedujte náš youtube kanál ZDE.

Další letošní singl kapely Metresa.

Sedujte náš youtube kanál ZDE.

Novej singl je venku vážení!

Sedujte náš youtube kanál ZDE.

Máme nového bubeníka!

S radostí bychom Vám chtěli oznámit, že jsme po dlouhém hledání našli náhradu za Kubu. Novým Metresákem se stal ostřílený, koncerty zakalený a extrémě úderný bubeník Hewt. Každopádně, kapela se v současné době pustila do usilovné práce aby pro vás vytvořila co nejlepší show. Těšte se!!!

Metresa placky.

Dnes nám dorazila zásilka Metresa placek!! Můžete si je nyní zakoupit na všech koncertech, kde budeme hrát. Cena 1 ks 20,-kč.

© Metresa 2023

Design by COOLeb.cz